KONUT SEKTÖRÜNÜN İLK ‘‘KURUMSAL SADAKAT PROGRAMI’’

Sinpaşlı olmanın keyfini yaşayan, bizi yakınlarına tavsiye eden siz değerli dostlarımıza ayrıcalıklarla dolu yepyeni bir dünyanın kapısını açmaktan mutluluk duyuyoruz. Şimdi size, hem kazanacağınız hem de dostlarınıza kazandıracağınız bir dünyanın kapılarını açıyoruz: SİNPAŞ MORE CARD.

Büyük bir güvenle ve beğeniyle dostlarınıza anlattığınız Sinpaş projelerini tavsiye ederken bundan sonra More Card’ınızı kullanırsanız, referansınızla gelen kişiye indirim yapılacak ve More Card’ınızda puanlarınız katlanacak.PUANLARINIZI NASIL KULLANACAKSINIZ?

Puanlarınızı Sinpaş’tan gayrimenkul alırken veya taksitlerinizi öderken; Jaguar, Maserati, BMW, Volvo, Jeep, Alfa Romeo, Ford ve Fiat araç alımlarınızda; Vakko ve Beymen mağazalarında, Apple’ın tüm ürünlerinde, Media Markt mağazalarında ve daha onlarca markadan yapacağınız alımlarda, hatta muhteşem bir seyahat planında kullanabilirsiniz. Size Türk konut sektörünün öncüsü olarak, tüm dünyada seçkin markaların kullandığı bu uygulamayla sektörün ilk 'Kurumsal Sadakat Programı'nı sunuyoruz.

EV ALIŞVERİŞİEV ALDIRAN PUAN KAZANIMIEV ALAN İNDİRİM ORANI
0 - 2 MİLYON TL %1 %2
2 - 5 MİLYON TL %1,5 %2
5 MİLYON TL + %2 %2

44 yıldır sizinle büyüyen bir aileyiz... Sizler günün birinde bizimle tanıştınız ve hayatınızdaki önemli adımlardan birini attınız. Sonra yıllar içinde bizlerle yolunuza devam ettiniz. Hatta bizi dostlarınızla tanıştırarak onlara da bu önemli adımı attırdınız. Onların hayatına dokundunuz.

Çok az kişi duyar dostlarından; “Sayende ev sahibi oldum, sayende iş sahibi oldum” gibi sözler ... Ne asil bir histir dostunun hayatına böyle güzel bir katkıda bulunmak ve onun hayatına dokunmak...