SİNPAŞ’TAN PIRLANTA DEĞERİNDE BİR PROJE

Ümraniye Çekmeköy aksındaki Sancaktepe Metro durağının hemen yanı başında yükselecek olan ve sahip olduğu özelliklerle İstanbul Anadolu Yakası’nın pırlantası Metrolife, Sinpaş’ın daha önceki projelerinde olduğu gibi yatırım değeri ve kazanç açısından da yine bu yıl bölgenin en gözde projesi olmaya aday.

Metro Yanıbaşınızda!
Artık trafiği, kargaşa içinde boşa geçirilen saatleri geride bırakma vakti geldi... Sancaktepe metro durağının hemen yanı başındaki Metrolife’ta, istediğiniz her yere kolayca ulaşabilecek, kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

Keyifli Alışveriş

Geniş meydanıyla davetkar çarşısındaki mağazaları, restoranları ve kafeleriyle Metrolife’ta zengin bir yaşam evinizin hemen aşağısında sizi bekliyor. Hem de yeşillikler içinde, çiçeklerle bezeli muhteşem bir peyzaj eşliğinde! Sarmaşıkların mis kokuları eşliğinde yürüyüş yaparken şehrin merkezinde yaşadığınızı unutmanız bile olası... 


Kazançlı Yatırım

İstanbul'un en çok değer kazanan semti Sancaktepe'de, metronun hemen yanı başındaki Metrolife, belediye binasına ve yakında hizmete girecek şehir hastanesine yakınlığıyla da iyi bir yatırım yapmak isteyenler için çekim merkezi olacak.


Web Sitesine Git