• Sinpaş More Card

 • Sinpaş More Card nedir?

  Sinpaş More Card Sadakat Sistemi, Sinpaş dünyasına referansları ile yeni dostlar kazandıran “marka elçilerimize” özel hediyeler sunan bir sadakat sistemidir.

 • Sinpaş More Card’lı olduktan sonra hesabıma nasıl ulaşacağım?

  Sinpaş More Card numaranız ve size Sinpaş tarafından SMS/E-mail ile ulaştırdığımız kişisel şifrenizle www.sinpasmorecard.com.tr' de hesabınıza giriş yaparak, hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca “Hesabım” sekmesine tıklayarak profilinizi, puanlarınızı, hesap hareketlerinizi ve siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

 • Kişisel bilgilerim güvende mi?

  Sinpaş, More Card sahibi marka elçilerinin bilgilerinin gizliliğine saygı göstermektedir. Programın sağlıklı yürütülebilmesi amacıyla tutulan tüm kişisel bilgileriniz, Sinpaş bünyesinde saklı tutulup hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.Sinpaş’ın Kişisel Verileri Koruma Kanunu hakkındaki aydınlatma metnine buradan (https://www.sinpas.com.tr/kurumsal/kisisel-verilerin-korunmasi) ulaşabilirsiniz.

 • Puan Kazanma ve Harcama

 • Nasıl puan kazanırım?

  Sinpaş More Card’ınız ile referans verdiğiniz arkadaşlarınızın, Sinpaş'tan ev alımlarından puan kazanacaksınız. Satış ofislerimize gelip sizin referansınızla ev aldığını beyan eden arkadaşınız, satın aldığı ev bedelinin yüzde 5’ini ödedikten sonra en geç 1 ay içinde puanlarınızın tamamı More Hediyeler bölümünde kullanabilmeniz amacıyla aktif olacaktır. Detaylı bilgi için Sinpaş More Card başlığı altında Sinpaş More Card Nedir bölümünü okuyabilirsiniz.

 • Rezerv ve aktif puan nedir?

  Rezerv puan, referanslarınız ev satın aldıklarında hesabınıza yüklenen puanlarınızdır. Referans verdiğiniz arkadaşlarınızın, satın aldıkları ev bedelinin %5'ini ödemelerini takiben en geç 1 ay içinde rezerv puanlarınızın tamamı aktif hale gelecektir. Aktif puanlarınızı da More Hediyeler bölümünde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Daha çok puan kazanmanız için yeni referanslar önermenizi bekliyoruz. Rezerv puanlarınız aktif hale geçtiği an itibariyle 2 yıl boyunca geçerli olacak.

 • Kazandığım puanları nasıl kullanabilirim?

  Puanlarınızı hediye.sinpasmorecard.com.tr sitesinde Dünya ve Türkiye‘nin önde gelen markalarını içeren katalogtan seçeceğiniz hediyelerde veya Sinpaş’tan sahip olduğunuz evinizin taksit ödemelerinde ya da peşinatında kullanabilirsiniz.

  hediye.sinpasmorecard.com.tr sitesinden verdiğiniz siparişlerle ilgili her türlü sorunuz için http://www.sinpasmorecard.com.tr/club/kosullar-ve-uygulamalar bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Sipariş durumunuzun takibi, seçeceğiniz ürünle ilgili bir sorunuz olduğu durumda aşağıdaki iletişim bilgilerinden ilgili kişilere ulaşabilirsiniz.

  Telefon : 0 216 538 52 47 / email : hediye@sinpasmorecard.com.tr

  Taksit ya da peşinat ödeme ile araç alımı hakkındaki talepleriniz için iletisim@sinpasmorecard.com.tr adresine mail atabilirsiniz.