SİNPAŞ İŞ MODERN AMBARLI

İŞ MODERN AMBARLI İş Modern Ambarlı'da 3 Yıl Kira Garantisi! Ayda en az 7.000 TL kira...

İŞ MODERN AMBARLI'DA İŞİNİ BÜYÜTÜRKEN KAZAN

İŞ MODERN AMBARLI

Yakuplu Mahallesi, Beysan Sanayi Sitesi Fuar Caddesi No: 4 
Beylikdüzü/İstanbul

İş Modern Ambarlı, esnek mimari yapısıyla, tüm ihtiyaçlara en uygun çözümü sunacak. Yaklaşık 250 m²’den 12.000 m²’ye kadar birleştirilebilir modüler alanların bulunduğu İş Modern Ambarlı, 10 metreye varan tavan yüksekliği ve 8,75 metre aks aralığıyla çalışma alanlarının en verimli ve kolay bir şekilde kullanımı için alternatifler sunuyor.

İŞ MODERN AMBARLI

HER KATA TIR ULAŞIM İMKÂNIYLA İŞLERİ YOLUNA KOYUN!

İş Modern Ambarlı’nın çağın gerekliliklerine uygun alt ve üstyapısı, lojistik araçlarınız için rahat hareket edebilme imkânı sağlıyor. İş yerinizin bulunduğu kata tırınızı yanaştırabilir, mal indirme ve yükleme işinizi en hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Koridorlarda sevkiyat için ayrılan otopark ve manevra alanlarıyla firmaların iş akışlarını kolaylaştırarak, her kata tırla çıkma imkânı sağlanacak.

MODÜLER SİSTEM SAYESİNDE İŞLERİ BÜYÜTÜN!

Sinpaş İş Modern Ambarlı’da işinizi büyütürken, iş yerinizi de büyütebilme şansına sahipsiniz. Yaklaşık 200 m²’den 8.300 m²’ye kadar birleştirilebilir modüler yapı sayesinde esnek çözümler sağlayarak, işinizin gerektirdiği kadar alanda çalışma imkânı bulacaksınız.

YÜKSEK TAVAN YÜKSEK VERİM!

Sinpaş İş Modern Ambarlı’nın mimari yapısı tasarlanırken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. 10 m tavan yüksekliği ve 8.75 aks aralığıyla çalışma alanını en verimli ve kolay şekilde planlayabileceksiniz.