KURUMSAL

 

Sinpaş olarak 45 yıl önce büyük hedefler, güçlü bir inanç ve hiç bitmeyecek bir heyecanla yolculuğumuza başladık. Daima en iyiye ulaşmaya, her zaman yenilikleri hayata geçirmeye ve zamanın önünde olmaya odaklandık.

 

İlkelerimizle, Türkiye’yi sayısız yenilikle tanıştırdık. Konut projelerinde ilk defa evin dışında da çok özenli yaşam alanları oluşturulabileceğini, sosyal donatıların da projelerin can damarı olduğunu keşfettik. Sular, göller, havuzlar, ilk kez Sinpaş projelerinde yaşamın vazgeçilmez bir parçası oldu. İlk uzun vadeli ve peşinatsız konut satışını başlattık.

 

Özgün projelerimiz, kazandığımız ödüllerle hem marka kimliğimizi hem de finansal kimliğimizi büyüterek Türk gayrimenkul sektörünün gelişmesine ve prestij kazanmasına katkı sağlayan öncü firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Yenilikçi vizyonumuzla günün şartlarına ve gereklerine en doğru çözümü geliştirmeyi hedefliyoruz.  Çevreye, maviye, yeşile duyarlı, gelecek nesilleri düşünen, Türkiye'ye değer katan projeler üretmeye devam edeceğiz.